facebook

маліновський руслан

«Генк» Руслана Маліновського приймав «Гент» Романа Яремчука та Ігоря Пластуна. Та дискваліфікація півзахисника господарів поля (перебір жовтих карток) усе зіпсувала.

Яремчук вийшов у стартовому складі своєї команди й уже на 6-й хвилині відзначився результативною передачею. Утім, його звитяг гостям виявилося недосить навіть для нічиєї. 3:1 — перемога господарів. Ігор Пластун з'явився на полі на 59-й хвилині.

На новорічні канікули «Генк» пішов на лідерській позиції, а «Гент», маючи 31 очко, посідає сьоме місце.

У 2019 році перший матч «Генк» проведе 18 січня на виїзді проти «Сент-Трюйдена» Романа Безуса, а «Гент» — 20 січня вдома проти «Андерлехту» Євгена Макаренка.

Додамо, що в сезоні-2018/2019 Роман Яремчук провів у складі «Гента» 26 матчів, в яких забив вісім м’ячів та віддав дві результативні передачі.