facebook

Відеоматеріали

12

З-поміж представників другої ліги першими розпочнуть другу частину сезону футболісти «Альянсу». Уже 4 березня вони у чвертьфіналі Кубку України зустрінуться з елітним «Маріуполем».

Утім, це не змусило головного тренера Юрія Ярошенка внести корективи до плану підготовки до весняних баталій. Усе ж, для команди з Липової Долини пріоритетним залишається виступ у чемпіонаті, де вона налаштована поборотися за підвищення в класі в групі «Б». Підопічні Юрія Ярошенка, як і планувалося заздалегідь, повернуться з відпустки 20 січня, спочатку тренуватимуться в Сумах, а потім передислокуються в Ромни, де й зіграють перші цього року спаринги. А вже після поєдинку з «Маріуполем» вирушать на збір до Туреччини.

Поки що лави «Альянсу» залишив лише нападник Андрій Анцибор, який вважав, що в нього недостатньо ігрової практики. За словами Юрія Ярошенка, наступного тижня на перегляд прибуде сім-вісім потенційних новачків, більшість із яких — із досвідом виступів у першій лізі. Це дуже важливо, адже на «Альянс» очікує дуже гостра боротьба за місце на п’єдесталі з «ВПК-Агро» та «Кристалом».

До речі, херсонці вже визначилися з двома першими спаринг-партнерами: 2 лютого вони зіграють із «Чорноморцем», а 8-го — з «Балканами». В інших командах вирішили працевлаштуватися воротар Владислав Сидоренко, захисники Павло Мілесін та Ігор Решетов, утім, директор МФК Сергій Шевцов переконаний, що «Кристал» зможе підсилитися п’ятьма-шістьма кваліфікованими новобранцями.

Що ж до групи «А», то тішить, що останнім часом владні структури Тернополя, Вінниці та Чернівців подбали, аби в місцевих команд майстрів покращилося фінансове становище. І вже точно можна сказати, що їм не загрожує дострокове зняття з дистанції. Більше того, тернопільська «Нива» навіть збирається замахнутися на завоювання перепустки до першого дивізіону. Як розповів керманич «Ниви» Василь Малик, якого Всеукраїнське об’єднання тренерів з футболу визнало кращим наставником другої ліги за підсумками 2019 року, важливо, що вдалося зберегти всіх ключових виконавців, хоча в декого були заманливі пропозиції від більш іменитих клубів.

До речі, і в групі «А» є команда, яка один з етапів підготовки проведе в Туреччині. Йдеться про «Діназ», в якого, незважаючи на статус дебютанта, міцні фінансові тили, що дозволяє впевнено почуватися на трансферному ринку й чітко дотримуватися запланованого тренувального процесу. І тому не здивуємося, якщо «Діназ» у другій частині сезону змусить рахуватися із собою навіть лідерів…

Партнери

fpu logo

vafp logo             ffu logo

upl logo     pfl logo