facebook

8-й тур чемпіонату України серед команд другої ліги виявився багатим на голи. Особливо порадували результативністю команди групи «Б».

Нарешті записав до свого активу першу звитягу «Чорноморець-2», який удома буквально розтрощив «Таврію Сімферополь». Не обійшлося й без несподіванок. У Демидові «Діназ», новачок змагань серед команд майстрів, сенсаційно взяв гору над «Вересом», який не приховує амбітних планів щодо підвищення в класі. Спочатку дубль оформив Ілля Терещенко, а потім довели справу до розгрому Володимир Дмитренко й Тамаз Авдалян — 4:0.

«У дебюті було дуже важко, — сказав після фінального свистка керманич «Діназу» Володимир Бондаренко. — І лише після дублю Терещенка ми повірили у свої сили. У другому таймі було помітно, що ми виглядаємо свіжішими за суперників, усе ж ми мали на день більше для продуктивної підготовки. Незважаючи на те, що Терещенко в останніх матчах постійно забиває, я не можу назвати його новим лідером «Діназу». Просто вся команда грає на нього, і він зобов’язаний забивати».

«Важко коментувати таку нашу гру, — зізнався головний тренер «Вересу» Юрій Вірт. — Прикра помилка досвідченого Тараса Пінчука коштувала нам першого пропущеного м’яча. На другий тайм ми вийшли з наміром діяти агресивніше й надолужити згаяне, натомість знову, як то кажуть, на рівному місці з нічого привезли собі ще два голи… Ми сьогодні зробили чудові подарунки «Діназу». Футболісти, які в цьому поєдинку виходили на поле, повинні серйозно замислитися. Або вони будуть тренуватися так, як я того хочу, або доведеться з ними розпрощатися…»

Тим часом після тривалої перерви великий футбол повернувся до Житомира. Не дивно, що всі 2000 квитків на трибуни «Спартак-Арени», де «Полісся» приймало «Калуш», були швидко розкуплені. Палка підтримка вболівальників допомогла господарям здолати «містян», які останнім часом пригальмували. А от підопічні Анатолія Безсмертного, скориставшись невдачею «Вересу», закріпилися в чільній групі. Щоправда, у спину їм дихає «Поділля», яке здобуло впевнену перемогу в Чернівцях.