facebook

Відеоматеріали

12

FIFPro закликає до термінового розслідування медичного лікування, яке розпоряджається гравцям під опікою щонайменше чотирьох футбольних клубів першого підрозділу на Кіпрі.

FIFPro розуміє, що гравці в цих клубах мали неопізнані речовини, введені, деякі з них внутрішньовенно, щоб допомогти їм фізично видужати. Три з цих гравців були виявлені нещодавно з серйозним станом серця.

Світовий союз футболістів написав до Кіпрської футбольної асоціації, Кіпрської спортивної організації та УЄФА з проханням негайно допомогти.

Через побоювання існує зв'язок між невідомими речовинами та серйозним серцевим станом трьох гравців, FIFPro закликає футбольні власті допомогти визначити те, що їм належить, і встановити, чи їх товариші по команді знаходяться під загрозою.

Ці речовини розуміються як введені з початку сезону 2017/18. Деякі з гравців, які піклуються про чотири футбольні клуби минулого сезону, залишили Кіпр, щоб продовжувати свою кар'єру в інших місцях.

FIFPro та кіпрський союз гравців (PASP) надають медичну та фінансову підтримку трьом футболістам з діагнозом серйозного стану серця.

Партнери

fpu logo

vafp logo             ffu logo

upl logo     pfl logo