facebook

42   Англійці активніше розпочали матч. Перший момент виник у півзахисника манкуніанців Кевіна де Брюйне, який після розрізного пасу Габріеля Жезуса пробив повз ворота. «Гірники» відповіли пострілом Марлоса – голкіпер «Манчестер Сіті» Едерсон врятував свою команду.

Згодом два шанси відзначитись мав Лерой Сане: спочатку на висоті був Андрій Пятов, а згодом німець не влучив в площину воріт. Перший тайм при рівній грі так і завершився без забитих м’ячів.

На початку другої половини «Шахтар» пропустив. Марлос віддав невдалу передачу в центрі поля, обрізавши партнерів по команді, Кевін де Брюйне м’яч перехопив і, обігравшись з Давідом Сільвою, дальнім пострілом пробив Андрія Пятова.

«Манчестер Сіті» отримав шанс подвоїти рахунок на 72-й хвилині, коли Іван Ордець у власному штрафному майданчику порушив правила на Лерої Сане. Пробивати 11-метровий взявся Серхіо Агуеро, але український голкіпер «Шахтаря» зміг відбити постріл аргентинця, заливши шанси своїй команді у цій грі.

Вже через чотири хвилини арбітр зустрічі Мануель де Соуза мав підстави призначати пенальті у ворота господарів: Ісмаїлі прострілював до штрафного, і м’яч влучив у виставлену руку захисника Джона Стоунза. Втім, свисток португальця промовчав.

«Манчестер Сіті» забив другий м’яч на 90-й хвилині. Бернарду Сілва знайшов у штрафному майданчику Рахіма Стерлінга, і англієць влучно пробив під поперечину – 2:0.

Після двох турів у групі «F» лідирує «Манчестер Сіті» з шістьма очками. По три бали у «Шахтаря» та «Наполі», утім українська команда знаходиться вище завдяки перемозі над італійцями в першому турі. Без очок поки йде нідерландський «Феєнорд», з яким донеччанам доведеться грати дві наступні зустрічі.