facebook

 469667

Рінат Ахметов оголосив про запуск проекту Серце Азовсталі для допомоги захисникам Маріуполя та сім'ям загиблих воїнів із бюджетом у мільярд гривень. 

"Їхній подвиг не має аналогів у сучасній історії. Саме завдяки їм, їхній жертовності та мужності у стримуванні ворога у перші місяці війни всі ми сьогодні відчуваємо неминучість перемоги України. На допомогу нашим воїнам та захисникам, а також їхнім родинам сьогодні я виділяю 1 мільярд гривень. Вони будуть спрямовані на різні потреби - від лікування, психологічної допомоги, протезування до реалізації цільових запитів", - заявив він, коментуючи трансфер українського футболіста Михайла Мудрика, що відбувся у вихідні, з донецького Шахтаря в лондонський Челсі.

Також у своєму коментарі Ахметов подякував міжнародним партнерам України та пообіцяв зіграти товариський матч із Челсі на Донбас Арені в українському Донецьку.

"Хочу подякувати весь цивілізований світ за допомогу Україні. Завдяки українській армії, українському народу та величезній підтримці всього цивілізованого світу ми сьогодні можемо говорити про український футбол. Тільки разом ми переможемо зло, що прийшло в наш дім... Моя мрія - вигравати європейські трофеї. Саме з такими гравцями як Мудрик, ці трофеї завойовують. На жаль, зараз це неможливо, тому що в Україні йде підла, несправедлива війна, розв'язана проти нас російською федерацією, але я переконаний, що ми переможемо... І зіграємо товариський матч із Челсі на Донбас Арені в українському Донецьку. Ми маємо робити все можливе, щоб наблизити цей день".

Партнери

fpu logo

vafp logo

ffu logo

upl logo

 pfl logo