facebook

Європейська рада надала Україні статус кандидата на вступ до Євросоюзу. Це рішення одноголосно підтримали всі лідери ЄС під час саміту в Брюсселі 23 червня.

«Щиро вітаю рішення лідерів ЄС надати Україні статус кандидата. Це унікальний та історичний момент у відносинах України та ЄС, — зазначив Президент України Володимир Зеленський. — Вдячний президенту Європейської ради Шарлю Мішелю, президентці Єврокомісії Урсулі фон дер Ляєн і лідерам держав Євросоюзу за підтримку. Майбутнє України — в ЄС!»

Нагадаємо, Українська асоціація футболу та національні команди, що зараз беруть участь в офіційних турнірах та проводять товариські матчі, виступають за підтримку вступу України до Євросоюзу!

Тематичні шеврони на формі, вихід команд із прапорами ЄС і звернення гравців до вболівальників і всієї європейської спільноти із закликом сприяти наданню нашій державі членства в ЄС — внесок УАФ у кампанію Embrace Ukraine, або «Україна — це Європа!».

«Україна офіційно отримала статус кандидата в члени Євросоюзу! Історична подія, і ми пишаємося тим, що до її реалізації долучилася й наша футбольна родина, — сказав президент УАФ, член Виконкому УЄФА Андрій Павелко. — Українська асоціація футболу, національні збірні й найкращі у світі українські вболівальники щодня доносили до європейських партнерів на всіх рівнях просту істину: Україна вже вісім років захищає Європу від російської воєнної агресії, платить величезну ціну за збереження свободи, прав людини й демократії в Європі, тому заслуговує на повноправне членство в ЄС. Але головною запорукою цього успіху є хоробрість Збройних сил України, які щодня дають відсіч окупантам! Саме завдяки їм кампанія Embrace Ukraine, яку ініціював президент Володимир Зеленський, завершилася позитивним для нас рішенням саміту ЄС!»

Партнери

fpu logo

vafp logo

ffu logo

upl logo

 pfl logo