facebook

klu 1 min

Початок повномасштабного вторгнення російських окупантів в Україну змусив багато українських сімей із дітьми залишити свої домівки й шукати прихистку в різних країнах Європи.

Серед дітей і підлітків, які були евакуйовані, чимало юних вихованців різних футбольних ДЮСШ і академій України. Протягом березня до УАФ звернулися батьки 25-ти дітей із проханням посприяти їхньому прийому для продовження тренувань у європейських клубах.

За підсумками проведених переговорів вдалося влаштувати одну дівчинку до ФК «Інгольштадт 04» (Інгольштадт, Німеччина) та сімох хлопчиків до ФК «Аталанта» (Бергамо, Італія), ФК «Європа» (Барселона, Іспанія), ФК «Тернана» (Терні, Італія), ФК «Сюріанска» (Стокгольм, Швеція), ФК «Фіорентина» (Флоренція, Італія) та у футбольні школи Польщі. Таким чином, наші футбольні таланти зможуть підтримувати свій ігровий потенціал і навички на необхідному практичному рівні, тимчасово перебуваючи за кордоном.

kli 2 min

Координаційний центр УАФ продовжує працювати в цьому напрямку, адже для нас важливо підтримувати наших юних футболістів і футболісток, які після повернення в Україну зможуть продовжити тренування й навчання у звичному форматі.

Дяюємо нашим іноземним партнерам за сприяння в реалізації цієї важливої місії! 

Нагадаємо, уже другий місяць працює Координаційний центр Української асоціації футболу, який було створено 24 лютого у зв’язку зі збройною агресією росії та оголошенням воєнного стану в Україні.

 

Партнери

fpu logo

vafp logo

ffu logo

upl logo

 pfl logo