facebook

3 min

Сьогодні в Києві в приміщенні Будинку футболу відбулося засідання Виконавчого комітету Української асоціації футболу. 

Одним із важливих рішень, ухвалених на засіданні, стало затвердження головним тренером жіночої збірної України іспанського спеціаліста Луїса Кортеса.

Його прокоментував президент УАФ, член Виконкому УЄФА Андрій Павелко: «Завдяки цьому наші футболістки збірної та жіночих клубних команд отримають можливість перейняти найкращий європейський досвід. Адже Луїс разом із двома помічниками з Іспанії готові не лише тренувати збірну, а й ділитися своїми знаннями з розвитку жіночого футболу, які вони успішно реалізували в Каталонії. Запрошення фахівця такого рівня, як Луїс Кортес, стане гарним внеском у нашу стратегію розвитку жіночого футболу в Україні».

«Я вдячний УАФ за віру в мене! Готовий у своїй роботі не тільки допомагати національній жіночій збірній, але й використовувати свій досвід і знання для розвитку жіночого футболу в Україні загалом. Чудово усвідомлюю, наскільки цей напрямок є важливим для керівництва асоціації й української футбольної спільноти загалом, і матиму за честь долучитися до його розвитку», — сказав після призначення на нову посаду Луїс Кортес.

Луїс Кортес

Народився 8 жовтня 1986 року в Леріді (Іспанія).

Найкращий тренер жіночих команд 2021 року за версією УЄФА. 

Найкращий тренер жіночих команд Іспанії (2021).

Переможець жіночої Ліги чемпіонів (2021).

Із 2009-го по 2021 рік очолював жіночу команду ФК «Барселона» (Іспанія).

Чемпіон Іспанії (2020, 2021).

Володар Кубка Іспанії (2020, 2021).

Володар Суперкубка Іспанії (2020).

Успішно втілив проєкт розвитку жіночого футболу в Каталонії.

Партнери

fpu logo

vafp logo

ffu logo

upl logo

 pfl logo