facebook

Якщо до переможної ходи футболістів «Лівого берега», «ЛНЗ», «Діназу» уболівальники, що слідкують за суперництвом у групі «А» вже звикли, то прискорення вінницької «Ниви» — несподіванка.

Подоляни не приховують, що перед ними не поставлене завдання підвищитися в класі, оскільки нині основна увага прикута до удосконалення клубної інфраструктури. Тим не менше, підопічні Володимира Циткіна здобули вже четверту звитягу поспіль, цього разу над «АФСК» — 4:0, і закріпилися в чільній групі. Хет-трик у цьому протистоянні оформив граючий президент ФК «Нива» Артур Загорулько, який із сімома забитими м’ячами він впевнено очолює гонитву серед бомбардирів.

А в групі «Б» продовжує розчаровувати «Таврія», яка після появи біля керма досвідченого фахівця Сергія Пучкова збиралася замахнутися на завоювання однієї з перепусток до першого дивізіону. Але після другої поразки поспіль, цього разу від «Тростянця» (0:2), «Таврія» все ближче до аутсайдерів.

Лідерство в цій групі прогнозовано захопив запорізький «Металург», хоча звитяги даються підопічним Володимира Микитина зі скрипом. Ось і в поєдинку 8-го туру з «Вікторією» гості вийшли вперед уже в дебюті після влучного удару Ігоря Загальського, проте не зуміли розвинути успіх і в підсумку змушені були змиритися з перемогою з мінімальним рахунком. 1:0.

Група «А». Технічні дані та турнірна таблиця

Група «Б». Технічні дані та турнірна таблиця

Партнери

fpu logo

vafp logo

ffu logo

upl logo

 pfl logo