facebook

2808 1

Біло-сині ще в першому таймі матчу 6-го туру УПЛ на НСК «Олімпійський» шість разів вразили ворота команди з Ковалівки.

У зустрічі з традиційно незручним для себе суперником, «Колосом», цього разу динамівці не відчули супротиву. Команда Руслана Костишина провалила гру та зазнала найболючішої поразки за час виступів у Прем’єр-лізі — 0:7. Півзахисник «Динамо» Буяльський оформив свій черговий, п’ятий гол у цьому чемпіонаті та очолив суперечку бомбардирів.

У грі взяли участь футболісти «Динамо», викликані на найближчий збір національної команди України: Бойко, Забарний, Миколенко (гольовий пас), Сидорчук (жовта картка, замінений на 61-й хвилині), Шапаренко (гол, жовта картка), Циганков (два голи та гольовий пас), Буяльський (гол, замінений на 69-й хвилині), Караваєв (вийшов на заміну на 61-й хвилині).

Що ж до інших матчів 6-го туру, які відбулися сьогодні, «Маріуполь», програвши «Інгульцю», зазнав п’ятої поразки поспіль та продовжує перебувати на останній позиції.

«Дніпро-1» на виїзді здобув вольову перемогу над «Металістом 1925» та піднявся на другу сходинку. Вирішального удару завдав Гуцуляк у компенсований до другого тайму час. Команда Ігора Йовічевича не програє вже протягом п’яти турів. Нападник збірної України Довбик залишився в запасі «Дніпра-1».

6 тур

27.08.2021

«Чорноморець» — «Олександрія» — 2:2 (0:0)

28.08.2021

«Інгулець» — «Маріуполь» — 3:0 (1:0)

Голи: Шарай (22, 58), Гопей (76).

«Металіст 1925» — «Дніпро-1» — 1:2 (1:0)

Голи: Марлісон (36) — Чуже (69, з пенальті), Гуцуляк (90+2).

«Динамо» — «Колос» — 7:0 (6:0)

Голи: де Пена (5, 39), Шапаренко (9), Кендзьора (25), Буяльський (34), Циганков (45, 67).