facebook

7000 уболівальників були присутні у Львові на поєдинку «Карпат» з АФ СК «Київ». Досвідчені господарі неочікувано зіткнулися із сильним опором із боку молодих киян, і їм довелося докласти чималих зусиль, аби втримати переможний рахунок — 2:1. Звичайно, за підтримки 12-го гравця.

У групі «А» без втрат, окрім львів’ян, виступає також «Лівий берег». У киян немає такої армії прихильників, як у галичан, але це аж ніяк не заважає їм штампувати перемоги. Цього разу, як то кажуть, хлопчиками для биття виявилися футболісти «Чайки», які поступилися — 0:4.

Центральний матч туру відбувся в Черкасах, де ЛНЗ приймав «Діназ». Господарі завдяки влучним ударам Івана Бобка та Дмитра Сули відсвяткували важливу звитягу — 2:0.

Найбільше ж голів уболівальники побачили в Чернівцях, де «Буковина» зустрічалася з «Рубіконом». Цікаво, що в стартових поєдинках буковинці жодного разу не зуміли вразити ворота суперників, але вчора потішили результативністю, взявши гору — 5:1. По дублю оформили Василь Палагнюк, що вирішив знову виступати за «Буковину», та канадський легіонер Фаді Салбак.

У групі «Б» таких фаворитів, як «Лівий берег» чи львівські «Карпати», немає, тому тут зміна лідерів — звичне явище. Чергові перемоги «Миколаєва», «Таврії» та «Балкан» дозволили їм очолити турнірну таблицю, але група переслідувачів відстає лише на очко.

Група «А». Технічні дані та турнірна таблиця

Група «Б». Технічні дані та турнірна таблиця

Партнери

fpu logo

vafp logo

ffu logo

upl logo

 pfl logo