facebook

Рада ліг ПФЛ вирішила дограти сезон Першої ліги у звичному форматі

На ХХIХ Конференції ПФЛ було затверджено формат чемпіонату України з футболу серед команд першої ліги сезону-2021/2022.

У турнірі візьмуть участь 16 клубів, які за двоколовою системою визначать володарів двох перепусток до елітного дивізіону. Третя й четверта команди першої ліги зіграють стикові матчі із 14-м та 13-м клубами УПЛ. Чотири найгірші колективи першої ліги вилетять до другої ліги, 12-а команда проведе матчі плей-офф. Після жеребкування, що відбудеться 1 липня, стане відомий календар чемпіонату.

Тим часом більшість першолігових команд уже розпочала підготовку до нового сезону, який стартує 25 липня. Кардинальні зміни відбулися в житомирському «Поліссі». Замість Сергія Шищенка, з яким у клубу закінчився контракт, новим головним тренером став Юрій Калитвинцев, яку допомагатиме Геннадій Литовченко. Їм доведеться формувати практично нову команду, адже в міжсезоння «Полісся» залишили вже десять виконавців.

Позбулися своїх посад керманичі «ВПК-Агро» — Сергій Соловйов та херсонського «Кристалу» — Вадим Євтушенко. Буде новий головний тренер і в дебютанта першої ліги — «Ужгорода», адже з Володимиром Васютиком, який очолював закарпатців, контракт не було пролонговано. А ось Василь Кобін після нетривалої перерви повернувся до керма ще однієї закарпатської команди — «Mинаю», яка за його відсутності вибула з Прем’єр-ліги.

Партнери

fpu logo

vafp logo

ffu logo

upl logo

 pfl logo