facebook

32 300 вболівальників були присутні в Харкові на поєдинку лідерів групи «Б» — місцевого «Металу» й криворізького «Кривбасу». Це новий рекорд відвідуваності в другому дивізіоні, більше того, така глядацька аудиторія ще не збиралася цього сезону на матчах в усіх лігах.

Рівної боротьби в поєдинку не вийшло, перевага господарів була відчутною, і вони без особливих зусиль узяли гору — 3:0. Особливо ефектним був перший гол слобожан, забитий бразильським легіонером Жо ударом у падінні через себе. На 75-й хвилині капітан харків’ян Руслан Фомін реалізував пенальті, а наприкінці зустрічі Євген Рязанцев довів справу до розгрому.

Після фінального свистка керманич гостей Геннадій Приходько визнав перемогу господарів заслуженою, зазначивши, що його гравцям ще треба багато працювати, аби досягти рівня «Металу».

Підопічні Олександра Кучера, як то кажуть, на одному диханні здобули перше місце у своїй групі, і тепер у них попереду поєдинок за звання найсильнішої команди другої ліги. Відбудеться він на нейтральному полі в Черкасах 16 червня. Однак поки що складно сказати, хто протистоятиме «Металу» у вирішальному матчі, адже в групі «А» триває безкомпромісна боротьба за підвищення в класі.

Велике значення мав сьогоднішній поєдинок у Дунаївцях, де «Епіцентр» приймав фаворита — «Ужгород». До перерви суперництво точилося на зустрічних курсах, і нічийний підсумок (0:0) слід визнати справедливим. У другому таймі, незважаючи на всі зусилля кращих бомбардирів групи «А»,  закарпатця Адріана Пуканича та подолянина Руслана Івашка, рахунок не змінився. Втрата очок головних конкурентів у боротьбі за підвищення в класі неабияк потішила футболістів «Поділля».

8

Згідно з рішенням КДК УАФ від 26 березня 2021 року ФК «Черкащина» (Черкаси) виключений зі списку учасників змагань ПФЛ.