facebook

УЄФА інформує, що вболівальникам, які мають бажання відвідати матчі своєї збірної на Євро-2020 за межами держави, варто розуміти всі складнощі через обмеження, що постійно змінюються.

Вони будуть зобов’язані дотримуватися всіх обмежень і вимог при перетинанні кордонів (включаючи карантин), що діятимуть на момент поїздки. У дев’яти країнах-господарях Євро-2020 не передбачається якихось преференцій для володарів квитків.  

Лише три країни планують послабити обмеження й вимоги при перетинанні кордонів: Росія (Санкт-Петербург), Азербайджан (Баку) та Угорщина (Будапешт). У цих країнах володарі квитків можуть отримати дозвіл на в’їзд та звільнення від карантину в межах спеціальних процедур.  

Для українців важлива інформація, що вболівальникам, які приїдуть на матчі до Бухареста, буде дозволено не відбувати карантин, якщо вони нададуть нещодавно зроблений негативний тест на COVID-19 і перебуватимуть у країні не більше трьох днів. Нагадаємо, що саме в Бухаресті збірна України проведе два поєдинки групового раунду Євро-2020, проти Північної Македонії (17 червня) та Австрії (21 червня).

Євро-2020. Повідомлення УЄФА щодо володарів квитків на матчі фінального турніру

Євро-2020. Вісім міст підтвердили, що матчі турніру пройдуть із глядачами

Партнери

fpu logo

vafp logo

ffu logo

upl logo

 pfl logo