facebook

За підсумками 14-го туру відстань між двома лідерами зросла до трьох очок.

Поєдинок «Колоса» із «Шахтарем», який було перенесено на день, пройшов у Києві на стадіоні «Динамо» ім. В. Лобановського. Складне поле нівелювало різницю в класі між командами, і великої переваги гірників над суперником не відчувалося. За більшістю статистичних показників, навіть за володінням м’ячем, спостерігалася приблизна рівність. Те саме стосувалося й кількості створених моментів, тож підсумковий рахунок, 0:0, можна вважати закономірним.

«Шахтар» уперше за дев’ять останніх років не виграв стартовий матч весняної частини сезону. З урахуванням учорашньої перемоги «Динамо» над «Олімпіком» на цьому самому стадіоні відстань між біло-синіми та помаранчево-чорними збільшилася на два пункти.

У поєдинку взяли участь футболісти «Шахтаря», які викликалися на листопадовий збір національної команди України: Кривцов, Матвієнко (замінений на 83-й хвилині), Степаненко, Марлос, Мораес (замінений на 77-й хвилині).

Усе ще не може дебютувати в поточному турнірі на рідному стадіоні через його реконструкцію «Маріуполь». Цього разу тимчасовою домівкою для азовців стала запорізька «Славутич-Арена». Єдиний у зустрічі гол Сітала з передачі Гречишкіна приніс перемогу гостям з «Олександрії», які піднялися на шосте місце в таблиці.

На «Арені Львів», де «Рух» приймав «Ворсклу», дебют краще вдався господарям. Альюн сфолив у боротьбі з Климчуком, й у ворота полтавців було призначено 11-метровий, який реалізував сам постраждалий. 1:0. А от на початку другого тайму вдаліше діяли гості. Орендований у «Динамо» чемпіон світу U-20 Цітаішвілі взяв гру на себе та завершив прохід потужним ударом у ближній кут. 1:1.

Голкіпер «Ворскли» Різник, який був у списку викликаних на останній збір національної команди України, відіграв повний матч.

Ще в одному поєдинку «Дніпро-1» переміг «Інгулець», що дозволило команді Ігора Йовичевича залишити останню позицію.