facebook

Дисциплінарний комітет ФІФА повідомив УАФ про надання worldwide effect рішенням стосовно заборони колишнім арбітрам УАФ Арановському В. А., Молотокасу В. Ю., Вишневському Ю. І., Сміляку Д. М., Денисюку Д. В., спостерігачу арбітражу УАФ Буренку Ю. В. та футболісту Райчєву О. І. здійснювати будь-яку діяльність, пов’язану з футболом (адміністративну, спортивну та ін.).

Відповідно до ст. 66 Дисциплінарного кодексу ФІФА, таке рішення ухвалюється за зверненням відповідної національної асоціації у випадку набрання чинності рішення органу здійснення футбольного правосуддя у справі, що стосується серйозних порушень, зокрема, але не виключно, дискримінації, впливу на результати матчів, неправомірних дій проти офіційних осіб матчів, підробки або фальсифікації.

Нагадаємо, що рішеннями Контрольно-дисциплінарного комітету УАФ від 01.08.2019 та Апеляційного комітету УАФ від 13.12.2019 перелічених вище осіб було відсторонено від футболу на строк від двох до 10-ти років у зв’язку з участю та організацією маніпулювань результатами матчів змагань першої ліги ПФЛ.

Партнери

fpu logo

vafp logo

ffu logo

upl logo

 pfl logo