facebook

Наприкінці січня більшість команд УПЛ проводить заключний етап підготовки до весняної частини сезону.

Київське «Динамо» та донецький «Шахтар» ненадовго після перших зборів повернулися додому, але цими днями знову поновлюють тренування, причому обидві команди базуватимуться в Туреччині.

Динамівці перший збір в ОАЕ завершили матчем проти збірної Йорданії (0:0), а на другому етапі підготовки першій спаринг зіграють 30 січня проти болгарського «Лудогорця». Також у киян попереду матчі проти грузинського «Динамо» (Тбілісі), болгарського ЦСКА, «Шкендії» з Північної Македонії та білоруського БАТЕ.

«Шахтар» перед поверненням до України завершив збір у Туреччині спарингом із македонським «Сілексом» (4:1). Віктор Корнієнко та Тарас Степаненко, які викликалися на листопадовий збір національної команди України, оформили у цьому поєдинку по голу. На другому етапі підготовки, який триватиме до 5 лютого, гірники зіграють ще кілька тренувальних матчів.

«Десна» тренується в Антальї. Українці вже зіграли проти сербського «Партизана» (0:1). Незабаром чернігівці зустрінуться з македонською «Шкендією», «Локомотивом» з Узбекістану та «Локомотивом» із Грузії.

«Зоря» зіграє в Туреччині ще три матчі: проти «МФМ» з Нігерії, латвійської «Валмієри» та грузинського «Динамо» з Тбілісі. Позаду у луганців матчі з польськими «Пястом» (1:2), «Ракувом» (2:2), сербською «Войводиною» (2:2), та македонською «Шкендією» (1:1).

Полтавська «Ворскла» зіграла в Туреччині проти «Балкан» із Косова (1:2) та сербської «Младості» (2:2). Попереду матчі з «Мурою» (Словенія) та «Зетою» (Чорногорія).

17 січня розпочав програму своїх контрольних матчів у Туреччині «Колос». Ковалівці в товариській зустрічі обіграли сербський «Пролетер» (1:0). Потім були матчі з македонським «Сілексом» (2:1), сербським «Вождовацем» (2:0) та словенським «Марибором» (2:3).

«Олімпік» розпочав свої спаринги з нічиєї проти польського «Шленська» (2:2), потім в суперниках були «ТСЦ» (Сербія, 3:2) та «Спартак» (Сербія, 3:0). 4 лютого в донеччан запланована гра проти співвітчизників із «Руха».

«Олександрія» в Туреччині зіграла поки що двічі — проти «Македонії ГП» (Північна Македонія, 4:1) та ЦСКА з Болгарії (1:1). Попереду матчі проти чеської «Славії» та болгарської «Арди». У рамках другого збору планується ще спаринг із казахстанським «Кайратом».

«Маріуполь» розпочав контрольні ігри в Туреччині ще на початку місяця. Раніше були зустрічі із чеським «Слованом» (1:3), польським «Ракувом» (2:2), казахстанським «Кизилжаром» (4:0). 28 січня азовці розійшлися миром із сербським «Пролетером» (1:1).

До 11 лютого в Туреччині працюватиме «Інгулець». Дебютант УПЛ уже зіграв проти сербського клуба «Раднічки» (1:2) та «Македонії ГП» (Північна Македонія, 2:0). 2 лютого «Інгулець» зустрінеться з «Ардою» з Болгарії, а 10 лютого — зі ще одним болгарським клубом — ЦСКА.

Після візиту в гості до «Кішварди» (0:1) ще один дебютант УПЛ, «Минай», вирушив на збори до Туреччини. Там команда Василя Кобіна вже зіграла проти «Рада» (Сербія, 1:2). Перед цим через зливу не відбулася гра з ФК «Арберіа» з Косова. 31 січня «Минай» зіграє проти «Руха» з Бреста (Білорусь), потім у суперниках будуть «Актобе» (Казахстан), «Македонія ГП» (Північна Македонія) та рівненський «Верес».

«Рух» розпочав програму в Туреччині матчами проти двох сербських колективів — «Радніка» (3:2) та «Партизана» (0:1). Напередодні завершення зборів у львів’ян відбудеться ще дві гри — з «Радом» із Сербії та «Олімпіком» із Донецька.

Завершальний збір у Туреччині розпочав ФК «Львів». Команда зіграла проти чорногорського «Рудара» (3:0). 31 січня українці зіграють із командою з Північної Македонії — ФК «Шкупі», 3 лютого «Львів» протистоятиме рівненському «Вересу», а 5 лютого буде зіграно поєдинок із латвійським ФК «Валмієра». Ще одну контрольну гру «Леви» розраховують провести в останній день зборів — 6 лютого.

До 11 лютого в Туреччині перебуватиме «Дніпро-1». Дніпряни в першій грі на зборах розійшлися миром із сербським «Спартаком» із Суботиці — 1:1, потім була перемога над сербськими «Чукарічками» (2:0). Попереду матчі проти чорногорських «Будучності» й «Зети» та грузинського «Локомотива».

Партнери

fpu logo

vafp logo

ffu logo

upl logo

 pfl logo