facebook

Найдалі в перешиковуванні лав пішли у вінницькій «Ниві», що виступає у групі «А». Спочатку президентом ФК став 27-річний Артур Загорулько, відомий за виступами за донецький «Шахтар», луганську «Зорю», полтавську «Ворсклу», маріупольський «Іллічівець» і винниківський «Рух» (при цьому поки що невідомо, чи Загорулько зосередиться на керівництві клубом, чи поєднуватиме ці обов’язки із грою в нападі «Ниви»).

А невдовзі головним тренером подолян було призначено Володимира Циткіна, добре відомого місцевим шанувальникам футболу. Адже він уже кілька разів працював у тренерському штабі «Ниви», де відповідав за підготовку воротарів. Останнім часом Циткін працював зі збірними України різних вікових категорій та допомагав Семену Альтману у збірній Mолдови.

І ще два імениті в минулому футболісти отримали нагоду продемонструвати свій тренерський хист. Екс-гравець національної збірної України Олег Краснопьоров, який донедавна працював у «Ворсклі» з молоддю, очолив маріупольський «Яруд», що виступає у групі «Б», а Анатолій Діденко став керманичем «Mиколаєва-2».

Перед наставниками поставлене завдання подбати, аби їхні команди якомога швидше залишили зону вильоту.

Недовго залишався без роботи після відставки в першоліговому херсонському «Кристалі» Едуард Хавров, який свого часу був головним тренером «Інгульця» та «Полісся». Він змінив біля керма середняка групи «Б», новокаховської «Енергії», Олега Федорчука, що працевлаштувався в «Таврії Сімферополь».

Партнери

fpu logo

vafp logo

ffu logo

upl logo

 pfl logo