facebook

До старту фінальної частини Євро-2020, яку через пандемію коронавірусу було перенесено на 2021 рік, залишилося рівно 150 днів.

Наразі планується, що чемпіонат континенту, в якому візьме участь і національна збірна України, розпочнеться 11 червня в Римі матчем Туреччина — Італія.

Збірна України розпочне боротьбу у групі С 13 червня, коли в Амстердамі зустрінеться з командою Нідерландів. 17 червня в Бухаресті синьо-жовті зійдуться з Північною Македонією, а 21-го також у столиці Румунії зіграють проти Австрії. Якщо, звичайно, проведенню турніру не заважатиме епідеміологічний стан на континенті й у світі.

Планується, що поєдинки Євро прийматимуть 12 міст із 12-ти асоціацій, а фінал змагання відбудеться в англійському Лондоні на стадіоні «Вемблі» 11 липня 2021 року.

Нагадаємо, що збірна України пробилася до фінальної частини Євро-2020, вигравши групу відбору, в якій, окрім синьо-жовтих, змагалися команди Португалії, Сербії, Люксембургу та Литви.

Додамо, що інформацію щодо присутності глядачів на матчах Євро-2020 та продажу квитків УЄФА планує оприлюднити в березні.

Календар усіх матчів фінального турніру Євро-2020

Партнери

fpu logo

vafp logo

ffu logo

upl logo

 pfl logo