facebook

Цього тижня відбулося декілька перенесених поєдинків друголігового чемпіонату України, за підсумками яких «Ужгород» повернувся до чільної групи, а «Таврія Сімферополь» закріпилася на другій позиції. Команди пішли у відпустку, за винятком вінницької «Ниви», якій належить провести матч четвертого раунду Кубку України проти «Колосу».

У поєдинку 10-го туру «Рубікон» — «Ужгород» (група «А») знову нагадав про себе капітан закарпатців, екс-гравець збірної України Адріан Пуканич. І хоча він пішов із поля в Щасливому без голу, зате проявив себе вправним асистентом, узявши безпосередню участь у всіх чотирьох атаках гостей, що завершилися голами. Зрештою, Пуканич і сам неодноразово говорив, що отримує насолоду, коли партнери забивають із його передач. Цього разу по дублю записали до свого активу Денис Скотаренко та Сергій Машталір. Переконлива звитяга на виїзді (4:1) дозволила підопічним Володимира Васютика повернутися до чільної групи.

Слід відзначити й футболістів «Чайки», які під орудою нового головного тренера Олександра Щербакова здобули вже третю перемогу поспіль, цього разу — над «Оболонню-2», і ще не втратили шансів у боротьбі за перепустку до першої ліги.

А у групі «Б» сьогодні відбувся перенесений поєдинок 10-го туру «Нікополь» — «Таврія Сімферополь». Основні події в ньому розгорталися після перерви. Гості додали обертів, змусивши господарів помилятися біля свого штрафного майданчика. На 54-й хвилині Олексій Бойко відкрив рахунок, а невдовзі Євген Соколан закріпив перевагу своєї команди. 0:2. Підопічні Сергія Шевченка відірвалися від переслідувачів і поступаються лише фавориту — «Металу».

Також перед антрактом відбулися зміни на тренерському містку у двох клубах. Новим керманичем «Перемоги» замість Євгена Яровенка став його асистент Павло Таран — син відомого в минулому футболіста й тренера. Пішов у відставку й наставник «Балкан» Андрій Пархоменко. Знайти йому заміну клубне керівництво сподівається вже на початку грудня.