facebook

Поступово надолужує згаяне в чемпіонаті вінницька «Нива», яка стала грозою авторитетів у розіграші Кубка України.

Подоляни записали до свого активу вже другу перемогу, цього разу над «Рубіконом», який не приховує бажання підвищитися в класі. У середині першого тайму завдяки влучному удару Вадима Шутенка рахунок відкрили гості, але після перерви роль лідера взяв на себе гравець «Ниви» Євген Костюк. Спочатку він вирівняв становище, а коли опоненти залишилися в меншості після вилучення Євгена Зарічнюка, асистував Денису Громку, який забив вирішальний гол. 2:1.

Центральний поєдинок туру у групі «А» сьогодні відбувся у Хмельницькому, де «Поділля» приймало «Карпати» з Галича. У господарів в останніх матчах не йшов із поля без забитого м’яча легіонер Фаді Салбак, і прикарпатцям передусім слід було подбати про його нейтралізацію. Проте вже на 16-й хвилині гостям довелося вносити корективи до своїх планів, бо червону картку побачив перед собою їхній стопер Олексій Сич. І вже за сім хвилин підопічні Віталія Костишина реалізували чисельну більшість — відзначився досвідчений Віталій Каверін. А на 63-й хвилині Кирило Костенко закріпив перевагу «Поділля», яке лідирує разом із «Діназом». Проте за втраченими очками попереду «Епіцентр».

У групі «Б» теж саме сьогодні відбувся поєдинок, якого шанувальники футболу чекали з нетерпінням: у Кривому Розі «Кривбас» зустрічався з фаворитом — «Металом». У першому таймі віддати перевагу комусь із суперників було важко, але після перерви гості додали обертів і стали диктувати умови. Міг вивести свою команду вперед капітан «Металу» Руслан Фомін, проте воротар «Кривбасу» Роман Льопка в ефектному стрибку відвів загрозу. У підсумку, незважаючи на всі зусилля суперників, рахунок так і не було відкрито.