facebook

У другому турі першолігового чемпіонату України було зафіксовано вольову звитягу.

У Волочиську місцевий «Агробізнес» таки схилив шальки терезів на свій бік, поступаючись у середині другого тайму «Кристалу» — 1:2. До речі, проведення цього матчу тривалий час було під знаком питання, адже через захворювання на коронавірус одразу шість футболістів подолян опинилися в лазареті. Врешті-решт головний тренер команди Олександр Чижевський вирішив, що тих 16-х гравців, які залишилися в його розпорядженні, вистачить, аби гідно протистояти херсонцям, і керівництво ФК не стало просити ПФЛ про перенесення поєдинку.

«Ми могли зняти з порядку денного питання про переможця ще в першому таймі, — сказав Олександр Чижевський у коментарі офіційному сайту УАФ, — адже за рахунку 1:0 на свою користь не реалізували кілька гольових моментів. А після перерви суперник двічі покарав нас за грубі помилки в обороні. На щастя, це не вибило моїх підопічних із колії, вони проявили характер і здобули дуже важливі три пункти».

У Києві «Оболонь» хоч і відкрила рахунок у матчі з «Прикарпаттям», проте майже відразу пропустила. Здавалося, це додасть упевненості гостям, але «пивовари» зуміли згуртуватися, почали знаходити вразливі місця в іванофранківців на флангах і поступово довели справу до розгрому. Після фінального свистка керманич господарів Валерій Іващенко назвав рецепт перемоги: «На установці я налаштовував підопічних у кожному епізоді боротися до кінця. От вони й виконали мої настанови…»

Слід зазначити, що доволі несподівано втратили важливі очки «Чорноморець» і «Волинь», які не приховують своїх намірів підвищитися в класі.

А от суботній поєдинок «Полісся» — «Верес» відбувся не в Житомирі, а на нейтральному полі — у Києві на НТК ім. В. Баннікова (річ у тім, що головні спортспоруди Житомира, стадіони «Центральний» та «Спартак», не відповідають вимогам ПФЛ, і підопічним Сергія Шищенка доведеться поки що приймати опонентів у столиці). І, незважаючи на зусилля, які обидва суперники докладали для того, аби знайти найкоротший шлях до воріт, їм це не вдалося.