facebook

У Будинку футболу відбулася IX Конференція ААФУ, під час якої делегати визнали завершеним процес реорганізації Всеукраїнської спілки громадських організацій «Асоціація аматорського футболу України» шляхом її перетворення (зміни організаційно-правової форми) з громадської організації на громадську спілку. Про це повідомляє офіційний сайт ААФУ.

Перед початком роботи делегати хвилиною мовчання вшанували пам’ять Федора Шпига, президента ААФУ з 1998 року, який трагічно загинув навесні в автокатастрофі.

Після конференції відбулися установчі збори ААФУ. Делегати затвердили створення громадської спілки «Асоціація аматорського футболу України» в організаційно-правовій формі «громадська спілка», затвердили статут спілки та обрали її керівні органи.

Головою ААФУ обрано Олександра Каденка, який обіймав посаду першого віце-президента ВСГО ААФУ. Його заступниками стали Андрій Біба, Тарас Клим та Мирон Чернецький. Було обрано також членів Виконавчого комітету, Контрольно-дисциплінарної та Ревізійної комісій ААФУ.

Партнери

fpu logo

vafp logo

ffu logo

upl logo

 pfl logo