facebook

Через форс-мажорні обставини футболісти «Металурга» й «Гірника-Спорту» змушені були за останні три дні зіграти по два матчі.

Більше значення ці поєдинки мали для запоріжців, які у випадку досягнення позитивного результату ще зберігали шанси уникнути перехідних матчів за право наступного сезону виступати в першій лізі. І якщо минулої суботи підопічні Олексія Годіна зуміли в пропущеному поєдинку 24-го туру вирвати перемогу в експериментального складу «Гірника-Спорту», то сьогодні вони здобули важливі три пункти у протистоянні з одним із конкурентів, «Прикарпаттям». Вирішальний гол записав до свого активу Єгор Шалфєєв.

І все ж увагу було прикуто швидше до матчів за участю команд із чільної групи, адже суперництво за нагороди вже вийшло на фінішну пряму, а сказати, хто ж підвищиться в класі, і досі складно.

Футболісти «Інгульця» скористалися фактором свого поля й без особливих зусиль обіграли «Кремінь», хоч і не могли розраховувати на дискваліфікованого бомбардира Ніку Сітчінаву. На 8-й хвилині відзначився легіонер господарів Оскар Мкомола, а на початку другого тайму Артем Щедрий влучним ударом зняв із порядку денного питання про переможця. Остаточний рахунок встановив невгамовний Мкомола — 3:0.

Не щастило в дебюті протистояння із «Черкащиною» футболістам «Волині», адже двічі союзником господарів ставала стійка й ще одного разу — поперечина. І все ж на 21-й хвилині Ростислав Волошинович таки вивів гостей уперед. А перед самою перервою Олександр Климець удруге заскочив зненацька воротаря «Черкащини».

«Ми будемо боротися до кінця, — сказав після фінального свистка головний тренер лучан Андрій Тлумак. — Якщо відсвяткуємо вікторії в тих двох матчах, що залишилися, то, думаю, виконаємо поставлене на сезон завдання…»

Один із лідерів, «Агробізнес», у Хмельницькому приймав «Миколаїв». У середині першого тайму суперники обмінялися забитими м’ячами після пострілів Владислава Охрончука та Богдана Семенця. Після того, як Вадим Яворський знову вивів гостей уперед, здавалося, вони свого вже не впустять, проте в компенсований час Ігор Когут врятував подолян від поразки — 2:2.

А от у Львові футболісти «Миная» у випадку перемоги над «Рухом» практично забезпечували Закарпаттю повернення в еліту. Проте й амбітні львів’яни не мали права розтринькувати дорогоцінні очки. Суперництво точилося на зустрічних курсах, і на 45-й хвилині півзахисникові «Руху» Юрію Копині вдалося відкрити рахунок. Після перерви господарі впевнено контролювали хід подій на полі, і справа до гольових моментів біля їхніх воріт не доходила. «Рух» здобув дуже важливу перемогу й наразі за втраченими очками поступається тільки «Інгульцю». До речі, у наступному турі львів’яни зіграють саме в Петровому.

7

Згідно з рішенням КДК УАФ від 08.08.2019 ФК «Авангард» (Краматорськ) зараховується технічна поразка (0:3) за вихід на поле футболіста, не внесеного до рапорту арбітра на матч, а команді «Прикарпаття» (Івано-Франківськ) — технічна перемога (3:0).