facebook

Коло претендентів на призові місця звужується. Після доволі несподіваної поразки в Миколаєві складається враження, що харківському «Металісту 1925» лише диво може допомогти зійти на пєдестал пошани.

Слобожанам не відмовиш у старанності, але їм так і не вдалося нейтралізувати бомбардира «містян» Вадима Яворського, який оформив хет-трик. Особливо ефектним був третій гол миколаївця. Здобувши звитягу, господарі зробили гарний подарунок своєму керманичу Іллі Близнюку, який 28 липня відзначив 47-й день народження.

Інші команди із чільної групи в середу очок не втрачали. Шоста поспіль перемога «Миная», цього разу над «Гірником-Спортом», дозволила йому очолити турнірну таблицю. Гості чинили впертий опір, наприкінці матчу навіть володіли помітною перевагою, проте не зуміли врятуватися від поразки. Долю протистояння вирішив влучний постріл капітана закарпатців Василя Піняшка в дальній кут на 42-й хвилині.

«Що ближче до фінішу, то впертішою стає боротьба за місце під сонцем, — зазначив головний тренер «Миная» Василь Кобін. — Ось чому нічого не залишається, як терпіти й діяти з максимальною викладкою. На жаль, у нас перед цим поєдинком у лазареті опинилися відразу п’ять гравців, і виникли певні кадрові проблеми. Неабияк перешкоджало й надмірне бажання підопічних досягти потрібного результату. «Минаю» ще бракує досвідчених виконавців, які б невимушено доводили справу до переможного завершення».

У свою чергу для «Кременя», схоже, найнезручнішим футболістом стає Юрій Климчук із «Руху». Судіть самі. У першому колі, реалізувавши на 78-й хвилині пенальті, він приніс своїй команді перемогу. І це ж треба, щоб і в Кременчуці Климчук знову забив вирішальний гол на тій самій хвилині, точно пробивши з 11-метрової позначки!

У Києві сьогодні відбувся центральний матч 27-го туру: «Оболонь-Бровар» приймала «Інгулець». Ігрова перевага гостей сумнівів не викликала, але Олександр Мішуренко та Ніка Сітчінава свої гольові моменти змарнували. А на 33-й хвилині «Інгулець» залишився в меншості після вилучення за грубу гру того-таки Сітчінави. І перший же удар господарів по воротах гостей виявився результативним: перед перервою бомбардир «пивоварів» Олександр Батальський виграв дуель у голкіпера «Інгульця» Богдана Шуста. У другому таймі кияни завдяки високому пресингу створювали гостям труднощі в контролі м’яча. Міг відзначитися легіонер господарів Гуті, але, опинившись віч-на-віч із Шустом, схибив. І на 87-й хвилині «Інгулець» врятувався від поразки, коли Ігор Загальський реалізував пенальті.

7

Згідно з рішенням КДК УАФ від 08.08.2019 ФК «Авангард» (Краматорськ) зараховується технічна поразка (0:3) за вихід на поле футболіста, не внесеного до рапорту арбітра на матч, а команді «Прикарпаття» (Івано-Франківськ) — технічна перемога (3:0).