facebook

У Премєр-лізі відбулися два поєдинки, результати яких мали неабияке значення в боротьбі за друге-третє місця. Завдяки нічиїй з «Олександрією» динамівці обійшли «Десну», що програла «Шахтарю», але «Зоря», яка свій матч проводила вчора, залишилася другою.

У поєдинку в Олександрії «Динамо» влаштовувала лише перемога. На 20-й хвилині непоганого удару по воротах завдав Андрієвський, ледь не поціливши у верхній кут. Але не пройшло і двох хвилин, як юний захисник біло-синіх Сирота сфолив у своєму штрафному проти Безбородька, і Третьяков із пенальті відкрив рахунок.

У другому таймі динамівці завдяки замінам спробували змінити хід подій, і Вербич, який з’явився на полі за три хвилини до того, краще за всіх зорієнтувався у штрафному «Олександрії» після кутового. 1:1. Невдовзі знову Вербич опинився на вістрі атаки киян та після прострілу Караваєва забив свій другий м’яч. Але перемогти гостям не вдалося. Шабанов заробив ще один 11-метровий, і Третьяков знову влучно пробив із позначки. 2:2.

У складі «Динамо» участь у грі взяли футболісти збірної України: Бойко, Шабанов, Караваєв (жовта картка), Сидорчук (жовта картка, замінений на 46-й хвилині), Циганков (вийшов на заміну на 46-й хвилині, жовта картка), Шепелєв (вийшов на заміну на 46-й хвилині), Буяльський (вийшов на заміну на 61-й хвилині). За «Олександрію» весь матч відіграв резервний голкіпер синьо-жовтих Паньків.

«Десна» приймала на своєму стадіоні «Шахтар», який дограє сезон у статусі дострокового чемпіона. Чернігівці гідно трималися півтайму, але потім двічі втратили концентрацію. Спочатку Соломон із кута штрафного пробив під поперечину, і Паст не виручив, зайнявши не кращу позицію в рамці. А невдовзі ізраїльський півзахисник здійснив успішний відбір та віддав гольову передачу на іншого вінгера — Тете. Але господарі швидко повернулися у гру та після кутового один м’яч відіграли.

Активно розпочавши другий тайм, «Десна» мала шанси зрівняти рахунок. Пятов виграв дуель у Філіппова, який виходив віч-на-віч, загрожували воротам гірників Тотовицький із Домбровським. Але забив знову «Шахтар». Майкон завершив комбінацію за участю Степаненка, Алана Патріка та Фернандо. 1:3. Філіппов ударом із далекої відстані повернув інтригу, але Алан Патрік з 11-метрового знову зробив рахунок комфортним для донеччан.

У складі «Шахтаря» у грі були задіяні футболісти збірної України: Пятов, Кривцов, Болбат (замінений на 75-й хвилині), Степаненко.

Результативний поєдинок відбувся у другій шістці. «Маріуполь» на своєму полі в зустрічі з «Олімпіком» припустився чималої кількості помилок у захисті, дозволивши супернику здобути першу виїзну перемогу під керівництвом Ігоря Климовського. Дублі в активі Завійського та Дегтярьова. Після цієї поразки шанси азовців обійти «Дніпро-1» у суперечці за підсумкове сьоме місце суттєво зменшилися.

«Олександрія» — «Динамо»  2:2 (1:0)

Голи: Третьяков (23, з пенальті, 89, з пенальті) — Вербич (63, 76).

«Десна» — «Шахтар»  2:4 (1:2)

Голи: Гітченко (29), Філіппов (62) — Соломон (25), Тете (27), Майкон (60), Алан Патрік (69, з пенальті).