facebook

Відеоматеріали

12

Тривають другі зимові збори команд-учасниць Favbet Ліги. Дві з них розвивають вражаючі успішні серії — йдеться про «Динамо» та «Олімпік». Іще один колектив — із міста Дніпра — вперше взимку не програв, що дає змогу передбачити: наступний поєдинок підопічні Михайленка виграють! Іще відзначимо, що низка команд (наприклад, «Десна» і «Ворскла») взяли невеличку паузу, повернувшись до активного ігрового графіку вже поточного тижня.

Клуб

Спаринги

«Шахтар»

«Лех» (Польща) — 1:0, «Войводина» (Сербія) — 1:1, «Пролетер» (Сербія) — 0:1, «Словацько» (Чехія) — 1:0, «Гьорче Петров» (Північна Македонія) — 2:0, «Сеннерюск» (Данія) — 2:2, «Олімпія» (Словенія) — 3:1, «Вентспілс» (Латвія) — 1:0

«Динамо»

«Легія» (Польща) — 1:1, «Нефтчі» (Азербайджан) — 2:1, «Вардар» (Північна Македонія) — 4:0, «Хайдук» (Хорватія) — 0:1, «Динамо» Бр (Білорусь) — 3:0, «Кайрат» (Казахстан) — 2:0, «Олімпія» (Словенія) — 5:0, «Стремгодсет» (Норвегія) — 3:0, «Борац» (Боснія та Герцеговина) — 4:1

«Зоря»

«Нефтчі» (Киргизстан) — 4:0, «Лодзь» (Польща) — 1:0, «Пяст» (Польща) — 0:0, «Вождовац» (Сербія) — 2:0, «Ордабаси» (Казахстан) — 3:0, «Фламуртарі» (Косово) — 1:0

«Десна»

«Спутнік» (Білорусь) — 5:0, «Нефтчі» (Азербайджан) — 2:1, «Хартберг» (Австрія) — 1:1, «Сараєво» (Боснія та Герцеговина) — 0:0, «Слован» Лб (Чехія) — 1:2

«Олександрія»

«Ботев» П (Болгарія) — 4:0, «Славія» Сф (Болгарія) — 2:2, «Черно море» (Болгарія) — 3:1, «Гьорче Петров» (Північна Македонія) — 5:0, «Пюнік» (Вірменія) — 5:2, «Кайрат» (Казахстан) — 1:0, «Левськи» (Болгарія) — 2:1, «Атирау» (Казахстан) — 0:2, «Кизилжар» (Казахстан) — 2:0

«Маріуполь»

«Кизилжар» (Казахстан) — 1:1, «Динамо» Бр (Білорусь) — 2:2, «Санкт-Пельтен» (Австрія) — 1:1, «Стрипфінг» (Австрія) — 3:2, «Славія» Сф (Болгарія) — 3:0

«Колос»

«Академіка Климчень» (Румунія) — 3:0, «Астра» (Румунія) — 2:1, «Приштина» (Косово) — 1:1, «Ансан Грінерс» (Південна Корея) — 4:2, «Форвертс» (Австрія) — 2:0, «Насаф» (Узбекистан) — 2:2, «Спартак» Тр (Словаччина) — 1:2

«Дніпро-1»

ТСК (Сербія) — 0:1, «Ягелонія» (Польща) — 0:1, «Богеміанс» (Чехія) — 1:2, «Аустрія» (Австрія) — 0:3, «Сігма» (Чехія) — 0:1, «Жетису» (Казахстан) — 1:1

«Олімпік»

«Вііторул» (Румунія) — 2:1, «Сабаїл» (Азербайджан) — 3:1, «Корона» (Польща) — 2:0, «Спартак» Тр (Словаччина) — 1:0, «Спартак» Суб (Сербія) — 4:0, «Локомотив» Пд (Болгарія) — 4:0, «Работнички» (Північна Македонія) — 1:1, «Расинг» (Люксембург) — 3:0

«Львів»

«Минай» — 1:2, «Войводна» (Сербія) — 0:0, «Графичар» (Сербія) — 0:2, «Спартак» Юр (Латвія) — 3:0, «Валмієра» (Латвія) — 2:1, «Мура» (Словенія) — 2:0

«Ворскла»

«Лодзь» (Польща) — 3:3, «Радник» (Сербія) — 1:1, «Дрита» (Косово) — 1:1, «Спартак» Суб (Сербія) — 0:1

«Карпати»

«Слован» Б (Словаччина) — 1:1, «Серед» (Словаччина) — 3:0, «Тузла Сіті» (Боснія та Герцеговина) — 0:1, «Металург» (Узбекистан) — 2:1

Партнери

fpu logo

vafp logo             ffu logo

upl logo     pfl logo