facebook

Збірна Португалії в Белграді з різницею у два м'ячі переграла збірну Сербії.

У матчі 5-го туру відбірного турніру першості Європи підопічні Фернанду Сантуша в Белграді зустрічалися з командою Сербії.

У першому таймі гості володіли територіальною та ігровою перевагою, але відзначитися змогли лише одного разу. На 42-й хвилині Вільям Карвальо скористався помилкою голкіпера господарів і проштовхнув м'яч у сітку. 0:1.

На 58-й хвилині португальці подвоїли свою перевагу. Гонсалу Гедеш увірвався до штрафного майданчика сербів і влучно пробив у дальню дев'ятку.

Утім, за 10 хвилин підопічні Любиші Тумбаковича скоротили відставання. Нікола Міленкович скористався подачею з кутового й головою спрямував м'яч у сітку. 1:2.

А на 80-й хвилині своє слово сказав Кріштіану Роналду. Він відгукнувся на передачу Бернарду Сілви й майстерно перекинув м'яч через Дмитровича. На цьому команди не заспокоїлися, за хвилину обмінявшися голами Мітровича та Бернарду Сілви.

Євро-2020. Відбірний турнір. Група В

Сербія — Португалія — 2:4 (0:1)

Голи: Міленкович (68), Мітрович (85) — Карвальо (42), Гедеш (58), Роналду (80), Бернарду Сілва (86).

Сербія: Дмитрович, Мілівоєвич (Йович, 87), Настасич, Мітрович, Тадич, Коларов, Лазович (Льяїч, 59), Костич (Катай, 83), Міленкович, Максимович, Матич.

Португалія: Патрісіу, Семеду (Канселу, 65), Діаш, Геррейру, Фонте, Роналду, Бернарду Сілва, Фернандеш (Моутіньо, 85), Данілу, Карвальо, Гедеш (Феліш, 70).

Попереджені: Максимович (10), Коларов (64) — Діаш (40), Карвальо (90).

5  Литва 4 0 1 3 3—10 1

У 6-му турі відбірного турніру Євро-2020 10 вересня португальці на виїзді зіграють із Литвою, а серби також у гостях — із Люксембургом.