facebook

Відеоматеріали

12

                              

Усього в рамках  турецького етапу підготовки молодіжна збірна України зіграє чотири поєдинки.

Сьогодні о 14.00 матчем проти молодіжної збірної Естонії збірна України U-21 розпочне програму контрольних поєдинків у Туреччині, беручи участь у міжнародному турнірі, у якому також виступлять збірні Казахстану, Латвії та Македонії.

Нагадаємо, змагання в Белеку проходитимуть за коловою системою з двома винятками. Оскільки молодіжні збірні Латвії та Естонії, а також Казахстану та Македонії потрапили до одних груп відбору на Євро-2021 (U-21), матчі між ними проведені не будуть.

У зв'язку з цим для визначення переможця турніру в очковий залік кожної команди підуть тільки три поєдинки. Таким чином, українці стануть єдиною збірною, яка в Туреччині зіграє чотири матчі, однак зустріч з Естонією не додасть їм очок. А от для естонців цей поєдинок матиме турнірне значення.

Оскільки цей матч для збірної України турнірного значення не має, Руслан Ротань планує задіяти всіх футболістів, які прибули на збір. Не виключено, що команда буде поділена на два умовних склади без прив'язки до основи. Точно в поєдинку з естонцями не зіграє нападник португальської «Боавішти» Євген Сердюк, у якого загострилася травма, отримана у клубі ще минулого тижня. Новачок «молодіжки» пропустить і другу гру, але наставники розраховують, що Євген зможе себе проявити в заключних двох матчах турніру.

А загалом, два перших дні збірної пройшли на одному диханні. Усі футболісти з цікавістю та інтересом сприймають вимоги Руслана Ротаня. Багато уваги приділяється тактичним моментам, особливо під час виходу з оборони в атаку.

                              

Розклад матчів турніру

Матч

Дата

Час (київський)

Естонія — Україна

21.03

14.00

Україна — Македонія

22.03

14.00

Казахстан — Латвія

22.03

16.00

Македонія — Латвія

24.03

14.00

Казахстан — Естонія

24.03

16.00

Україна — Казахстан

25.03

16.00

Латвія — Україна

26.03

14.00

Естонія — Македонія

26.03

16.00

Нагадаємо, що ця робота є одним з етапів підготовки команді до офіційних змагань. У відбірному турнірі Євро-2021 синьо-жовті стартують 6 вересня матчем із Фінляндією.

Партнери

fpu logo

vafp logo             ffu logo

upl logo     pfl logo