facebook

Відеоматеріали

12

                              fiibpm5k5QFyUqwcb5hdjLrPIuEuip 3

ФК «Чорноморець» за підтримки Української Прем'єр-Ліги та Самсунг Електронікс Україна провів турнір з FIFA 19 в режимі Ultimate Team «Chernomorets Grand Final Cup 2018».

Гранд Фінал підвів риску під насиченим кіберфутбольним сезоном 2018 року, протягом якого одеський футбольний клуб став автором більше десятка національних і міжнародних турнірів.

Право виступати в підсумковому турнірі завоювали винятково українські кіберфутболісти, що увійшли до ТОП-8 нашої країни:

- Олександр Гришай (Legenda35) — кіберфутболіст з міста Дніпро.

- Віталій Муха (labotryas) — кіберфутболіст ФК «Динамо» Київ.

- Станіслав Вакулка (Xemyl1700) — кіберфутболіст ФК «Чорноморець» Одеса.

- Максим Бобер (GG_Fear) — представник Академії кіберфутбола FINT з міста Київ.

- Рустам Ахмедов (Justice-R2D2) — кіберфутболіст ФК «Чорноморець» Одеса.

- Олексій Мерсер (ForlanFS) — представник киберспортивної команди Winstrike.

- Олег Шустенко (Walkmanio) — представник Академії кіберфутбола FINT з міста Київ.

 - Євген Мостовик (YozhykOfficial) — представник команди NAVI, який, на жаль, за станом здоров'я не зміг приїхати до Одеси.

В ході всього ігрового дня було зіграно безліч яскравих матчів, які надовго залишаться в пам'яті гравців і глядачів. Головною подією став фінальний поєдинок, в якому зустрілися Олексій Мерсер (ForlanFS) і Олександр Гришай (Legenda35). У запаморочливому за сюжетом фіналі переміг спортсмен з Дніпра Олександр Гришай, який, поступаючись по ходу матчу 0:2, буквально вирвав перемогу в серії з рахунком 3:2 і став заслуженим переможцем Chernomorets Grand Final Cup 2018.

Отже, Чемпіона України з кіберфутболу 2018 визначено!

Вітаємо Олександра та готуємося до нового кіберфутбольному сезону 2019, який обіцяє бути не менш цікавим, ніж попередній.

Партнери

fpu logo

vafp logo             ffu logo

upl logo     pfl logo