facebook

Відеоматеріали

12

                              marke

Голова Комітету національних збірних команд Федерації футболу України Мирон Маркевич навіть у свій день народження думає про роботу.

Сьогодні голова Комітету національних збірних команд ФФУ Мирон Маркевич відзначає 68-й день народження. У своє свято колишній головний тренер збірної України відповів на запитання офіційного сайту ФФУ.

— Мироне Богдановичу, ви навіть у вихідні думаєте про роботу. Що у вас на порядку денному?

— Якщо говорити про день народження, то повечеряю в колі близьких мені людей. А щодо роботи, то, як ви знаєте, є певні питання. Пост головного тренера юнацької збірної України (U-19) залишив Сергій Попов. Цю посаду, швидше за все, обійме Сергій Нагорняк, якому на перших порах потрібно допомогти. У всякому разі, хочу поспостерігати за футболістами львівських «Карпат», яких чимало представлено в цій збірній, адже незабаром команді належить зіграти в еліт-раунді чемпіонату Європи.

— У збірній України (U-17) продовжить роботу Володимир Єзерський. Там все йде за планом?

— Так. Цьому фахівцеві я також хочу побажати пробитися зі своїми підопічними до фінальної частини Євро. Тут теж цікаві суперники по еліт-раунду. Ну і, звичайно, треба максимально допомогти Олександру Петракову, якому зі збірною U-20 належить зіграти на чемпіонаті світу.

— Є побоювання, що Петраков може не отримати у своє розпорядження всіх кращих виконавців...

— Керівники клубів повинні розуміти, що це одне з найбільш значущих змагань для української національної асоціації. Більше того, це й реклама для команд, адже футболісти представлятимуть клуби на такому великому форумі. Для гравців це величезний поштовх у плані професійного розвитку. Думаю, питання про те, чи відпускати своїх виконавців на чемпіонат  світу, навіть не має виникати. Тим більше, турнір пройде в сусідній з нами країні, Польщі, де, впевнений, у синьо-жовтих буде велика підтримка.

— Як настрій у ще одного вашого колишнього підопічного, Руслана Ротаня, який очолив молодіжну збірну країни?

— Усе нормально. Руслан — хлопець серйозний, тому я вірю, що все в нього вийде. Група у відбірному турнірі чемпіонату Європи в нас без грандів, рівна, тим цікавіше буде спостерігати за боротьбою.

Партнери

fpu logo

vafp logo             ffu logo

upl logo     pfl logo