facebook

Відеоматеріали

12

А14

На цьому акцентували увагу учасники розширеного засідання Правління Української федерації профспілкових організацій – профспілки працівників підприємств з іноземними інвестиціями, господарських товариств, організацій та установ.

У виступах голови ПрофспілкиВацлава Янчевського, його заступника Олександра Крисюка, членів Правління, представників бізнесу наводилися конкретні приклади реалізації на практиці Плану Уряду по реформуванню економіки країни, проблем інвестиційного клімату та загострення боротьби профспілок за права працівників.

Про соціально-економічну ситуацію в Україні, конкретні дії Уряду в соціальнії сфері і завдання, що стоять у сучасних умовах перед профспілками, позицію Федерації профспілок України з цих питань проінформував Голова СПО об’єднань профспілок, Голова Федерації профспілок України Григорій Осовий. Його виступ можна подивитися тут; https://www.facebook.com/fpsu.administration

Жваву дискусію викликало не менш актуальне та гостре питання щодо нового Трудового кодексу. Про позицію Федерації профспілок України з цього питання проінформував керівник Департаменту правового захисту апарату ФПУ Дмитро Лях.

Підбиваючи підсумки дискусії, Григорій Осовий  закликав до єднання і солідарності у боротьбі за права і інтереси людини праці, протидії спробам знищити систему соціального страхування.Його виступ можна подивитися тут; https://www.facebook.com/fpsu.administration

Партнери

fpu logo

vafp logo             ffu logo

upl logo     pfl logo