facebook

Відеоматеріали

12

У засіданні взяв участь Голова ФПУ Григорій Осовий.

З першого питання членів комісії поінформувала керівник фінансового управління ФПУ Світлана Моторенко, яка акцентувала увагу присутніх на тому, що проект кошторису ФПУ сформовано відповідно до рішень Ради і Президії ФПУ, в яких було визначено порядок і основні параметри розрахунку внесків для всеукраїнських профспілок та територіальних профоб’єднань.

Для розрахунку розміру внеску для членських організацій за основу було взято статистичні данні, подані організаціями, зокрема щодо їх загальної чисельності та кількості працюючих членів профспілок, а також відомості стосовно розміру зарплат.

У процесі дискусії висловлювались пропозиції щодо внесення змін до критеріїв та принципів формування розміру внесків, зокрема щодо необхідності врахування коефіцієнту зайнятості у конкретній галузі та ін.. Йшлося про необхідність дотримання дисципліни та корпоративної відповідальності при сплаті внесків, а також створення мотиваційних стимулів для членських організацій, які сумлінно виконують свої зобов’язання з їх перерахунку.

Комісією ухвалено рішення, яке буде винесено на розгляд вищестоящих колегіальних органів – Президії та Ради ФПУ.

Учасники засідання розглянули звернення окремих організацій, що входять до складу ФПУ, про надання їм фінансової допомоги на вирішення невідкладних завдань статутної діяльності. З цього приводу Комісією прийнято відповідні рішення.

 

Партнери

fpu logo

vafp logo             ffu logo

upl logo     pfl logo