facebook

Відеоматеріали

12

А1

21 листопада відбулось засіданні Спільного представницького органу репрезентативних всеукраїнських об’єднань профспілок на національному рівні.

Першим було обговорено питання щодо підтримки проекту рішення НКРЗІ «Про затвердження Граничних тарифів на загальнодоступні телекомунікаційні послуги і визнання таким, що втратило чинність, рішення НКРЗІ від 18 вересня 2018 року № 488».

Під час жвавого обговорення презентації представників ПАТ «Укртелеком» та інформації членів Робочої групи, СПО об’єднань профспілок було зазначено: що 8 листопада на розгляд до СПО об’єднань профспілок надійшов проект рішення НКРЗІ, яким пропонується затвердити нові тарифи на загальнодоступні телекомунікаційні послуги, а саме, передбачається підвищення для всіх категорій споживачів абонентної плати за користування телефонним апаратом за місяць на 10 %.

Це питання було обговорено 13 листопада.на засіданні Робочої групи СПО об’єднань профспілок з розгляду документів щодо питань зміни діючих тарифів (цін) для населення (електроенергія, газ, послуги транспорту та зв’язку), які надходять від центральних органів виконавчої влади та державних колегіальних органів.

А2

Учасники засідання висловили конкретні і конструктивні заперечення та пропозиції стосовно якості надання телекомунікаційних послуг. Як підсумок дискусії було прийнято рішення підтримати проект рішення НКРЗІ

Серед інших питань особливу зацікавленість і стурбованість викликало питання щодо ситуації навколо фондів соціального страхування. Голова Правління Фонду соціального страхування України, заступник Голови ФПУ Володимир Саєнко та заступник Голови ФПУ Олександр Шубін проінформували про складну ситуацію та загрозу повного знищення системи соціального страхування, про активні та рішучі дії, які здійснює профспілкова сторона.

Партнери

fpu logo

vafp logo             ffu logo

upl logo     pfl logo