facebook

Відеоматеріали

12

76612207 750268412086622 8235870102436708352 n

З 12 по 14 листопада, в Сіднеї (Австралія), проходить Конгрес ФІФПро (Міжнародної федерації асоціацій професійних футболістів).

Участь в Конгресі беруть представники більш 65 членських організацій ФІФПро з усього світу.

Розглядаються серйозні питання, зокрема, взаємодія ФІФПро, в рамках договору про співпрацю, з ФІФА, спільна робота організацій щодо реформування трансферної системи та регламентних норм, що регулюють діяльність посередників (агентів). Велику увагу приділено проблемі дотримання клубами контрактних зобов'язань перед гравцями. Системна робота в цьому напрямку є пріоритетом ФІФПро і її членських організацій.

Також, Конгресом детально обговорювалося інцидент, який стався під час матчу 14-го туру чемпіонату України між футбольними клубами «Шахтар» Донецьк і «Динамо» Київ. ФІФПро висловила стурбованість у зв'язку з расистськими образами на адресу капітана донецького клубу Тайсона і спільно з Всеукраїнською асоціацією футболістів-професіоналів підготували і направили звернення до президента Української асоціації футболу А.В. Павелко із закликом провести ретельне розслідування того, що сталося і розглянути питання скасування червоної картки, показання гравцеві.

Вважаємо, що відміна будь-яких дисциплінарних покарань щодо Тайсона була б важливою, необхідною підтримкою бразильських гравців «Шахтаря», яким була нанесена серйозна психологічна травма, і свідчила б про абсолютну нетерпимості керівних футбольних організацій в Україні до будь-яких форм расизму і дискримінації.

Щиро сподіваємося на розуміння і сприяння з боку УАФ в даному питанні.

Партнери

fpu logo

vafp logo             ffu logo

upl logo     pfl logo