facebook

Відеоматеріали

12

Від імені Всеукраїнської професійної спілки "Футбол України" і від себе особисто прийміть найщиріші привітання з нагоди Вашого Дня народження!

Ви – визнаний та шанований в українській і світовій футбольній сім’ї функціонер, професіонал, якого відрізняють такі якості, як працьовитість, компетентність та відповідальний підхід до справи, особиста порядність. Вже багато років Ви вірно і старанно працюєте на благо футболу – спорту номер один в Україні. Докладені Вами зусилля не минають даремно. Підтвердженням цьому є результати роботи очолюваної Вами Федерації футболу України, спрямованої, окрім іншого, на популяризацію та розвиток в країні дитячого і масового футболу, підтримку військовослужбовців, підвищення їх морально-психологічного духу, будівництво футбольної інфраструктури, проведення в Україні футбольних заходів світового рівня.

У цей особливий для Вас день бажаємо Вам міцного здоров’я і благополуччя, нехай завжди поруч будуть успіх, кохання та щастя, а підтримка рідних і близьких додасть сил для нових кар’єрних звершень у всіх напрямках Вашої діяльності!

З повагою,

І.Ф. Гатауллін

Голова Всеукраїнської професійної спілки "Футбол України"

Партнери

fpu logo

vafp logo             ffu logo

upl logo     pfl logo