facebook

Відеоматеріали

12

Результат пошуку зображень за запитом "суркис григорий"

Від імені Всеукраїнської професійної спілки "Футбол України" і від себе особисто висловлюю Вам найщиріші привітання з нагоди Вашого 70-річного Ювілею!

Історія українського футболу часів Незалежності безпосередньо пов’язана з Вашим ім’ям. Саме за Вашого президенства закладався фундамент столичного «Динамо», яке гриміло на всю Європу та громило таких світових футбольних грандів, як «Барселона» й «Реал». Із часом свій управлінський досвід Ви застосували вже як Президент Професіональної футбольної ліги України, а потім і як очільник Федерації футболу України.

Ваш професіоналізм не залишився без уваги ФІФА й УЄФА, де впродовж майже двадцяти років Ви обіймали керівні посади, сім із яких провели на посаді Віце-президента УЄФА, відстоюючи інтереси України.

Ви - людина з футбольним серцем, справжній патріот вітчизняного спорту, небайдужий до його розвитку та підтримки. Талановитий футбольний голкіпер, який захищав інтереси нашого спорту на найвищому рівні. Віримо, що ви не забуватимете улюблену Гру й під час парламентської роботи, якій присвячуєте свій час зараз.

У цей день хочеться побажати Вам міцного здоров’я, оптимізму й невичерпної енергії в роботі. Нехай успіх і фортуна ніколи Вас не залишають, а найзаповітніші мрії — збуваються!

З повагою,

Ігор Гатауллін та його команда

Партнери

fpu logo

vafp logo             ffu logo

upl logo     pfl logo