facebook

                          250581

У середу,28 лютого відбулося засідання Президії Всеукраїнської професійної спілки "Футбол України".

Членами Президії ВПС «Футбол України» були розглянуті питання порядку денного щодо висунення кандидатури на посаду члена Виконкому УЄФА та про створення консультативно-дорадчого органу Всеукраїнської професійної спілки «Футбол України».

Головою ВПС «Футбол України» Ігорем Гатаулліним було повідомлено членам Президії , що 25-26 лютого ц.р. у Братиславі відбулось два важливі заходи - засідання Виконавчого комітету УЄФА та 42-й черговий Конгрес УЄФА.

На засіданні Виконкому УЄФА було затверджено п'ятий цикл програми «HatTrick V», яка надає допомогу у розмірі 775,5 мільйона євро  всім 55-ти національним асоціаціям УЄФА. Зауважив, що реалізація проекту «HatTrick V» розрахована на 2020-2024 рр. та допомагає розвивати й покращувати футбольну інфраструктуру, а саме: укладати газони, будувати стадіони, тренувальні центри та адміністративні приміщення по всій Європі.

На конгресі УЄФА, поряд із вирішенням питань порядку денного, буде обрано нових членів Виконавчого комітету УЄФА. Зважаючи на це, озвучив, що новообраний президент Александер Чеферін у минулому році у числі перших відряджень відвідав Україну із робочим візитом та плідно співпрацював протягом року із президентом ФФУ Андрієм Павелко.

Гатауллін І.Ф. запропонував рекомендувати Виконавчому комітету ФФУ розглянути питання про висунення кандидатом на посаду члена Виконавчого комітету УЄФА діючого президента ФФУ Павелка Андрія Васильовича.

Також Голова Профспілки довів до членів Президії інформацію про хід реалізації пріоритетних завдань, визначених постановою Центрального комітету від 12 грудня 2017 року, та укладеної Галузевої угоди між Громадською спілкою «Федерація футболу України», Об’єднанням професіональних футбольних клубів України «Прем’єр-ліга», Об’єднанням футбольних клубів «Професіональна футбольна ліга України» та Всеукраїнською професійною спілкою «Футбол України», Всеукраїнською асоціацією футболістів-професіоналів у сфері професіонального футболу України на 2017-2022 роки.

З метою підвищення ефективності діяльності у цьому напрямку, запропонував створити у структурі ВПС «Футбол України» консультативно-дорадчий орган.

Партнери

fpu logo

vafp logo

ffu logo

upl logo

 pfl logo