facebook

Відеоматеріали

12

Президент Асоціації Ігор Гатауллін прийняв участь у Генеральній асамблеї Європейського дивізіону FIFPro, яка проходила в Мадриді з 20 по 22 травня.

Головна увага учасників асамблеї була приділена обговоренню нещодавно представленої УЄФА реформи європейських змагань на новий цикл з 2024 року, стратегічному партнерству  FIFPro з Європейським парламентом у контексті парламентських виборів, які проходять у даний час в країнах Євросоюзу та співпраці з УЄФА, Асоціацією європейських клубів і Європейськими лігами по ряду актуальних, проблемних питань, таких як впровадження мінімальних вимог до контракту професіонального гравця в країнах центральної та східної Європи, загрози для здоров’я гравців від травм голови і персональний розвиток професіональних гравців.

Також, були проведені практичні семінари щодо розвитку жіночого футболу та вдосконалення послуг FIFPro своїм членським організаціям.

«Порядок денний асамблеї був дуже цікавий. Для FIFPro, як глобального представника гравців, і її членських організацій важливо бути залученими у процеси прийняття ключових рішень європейського професіонального футболу, таких як структура головних міжнародних змагань континенту та міжнародний календар. Участь в роботі асамблеї керівників головних футбольних структур Європи, а саме помічника генерального секретаря УЄФА пана Марчетті, генерального секретаря АЄК пана Центерано та управляючого директора Європейських ліг пана Цварта, є підтвердженням важливої ролі FIFPro в управлінні континентальним професіональним футболом. Гравці – є рушійною силою гри. Саме тому колективна позиція гравців повинна бути врахована при прийнятті всіх рішень, які мають вплив на їх інтереси і на футбол в цілому», – зазначив Ігор Гатауллін по завершенню асамблеї.

Партнери

fpu logo

vafp logo             ffu logo

upl logo     pfl logo