facebook

 

Предмет звернення – припинення трудових правовідносин згідно контракту з ФК «Динамо» (Батумі) та врегулювання питання щодо взаємних компенсаційних виплат з метою пошуку нового клубу для продовження футбольної кар’єри.

За результатами звернення футболіста та вивчення документальних матеріалів, співробітниками Асоціації надана юридична консультація, здійснено юридичну експертизу/аналіз документів, угоди, та проведені перемовини із зазначених питань.

В результаті проведеної роботи щодо захисту прав футболіста досягнуто позитивного вирішення результату – спір врегульовано мирним шляхом в досудовому порядку, припинено взаємовідносини між Анатолієм Тимофеєвим та ФК «Динамо» (Батумі) без сплати компенсаційних виплат та футболіст отримав статус «вільний агент» і змогу зайнятися пошуком нового клубу.

Анатолій Тимофеєв висловив подяку Асоціації, в особі головного юрисконсульта Асоціації Юрченка Юрія та менеджера по роботі з членами Асоціації Копилова Єгора, за сприяння у врегулюванні ситуації і надану юридичну допомогу та участь в перемовинах з даного питання.

Партнери

fpu logo

vafp logo

ffu logo

upl logo

 pfl logo