facebook

Відеоматеріали

12

                             

З 2 по 4 квітня 2019 року в Хофддорпі (Нідерланди) пройшла міжнародна конференція на тему: «Розвиток гравців», яка була організована та проведена World Players Association (Світова асоціація гравців) спільно з FIFPro.

Участь у конференції прийняли більш ніж 100 фахівців з персонального розвитку спортсменів, а також керівники асоціацій професіональних гравців з різних видів спорту (футбол, регбі, хокей, баскетбол, американський футбол, крикет). Головними спікерами заходу стали видатні, міжнародно визнані професіонали з областей психології, освіти та кар’єрного консалтингу.

Головна мета заходу – отримання теоретичних та практичних знань, а також обмін дієвими і найкращими практиками у сфері персонального розвитку професіональних гравців.

Програма конференції була розділена на три тематичні частини:

  1. Підготовка гравців до їх переходу у професіональний спорт
  2. Зміна кар’єри, сфери діяльності та пріоритетів у наслідок різноманітних життєвих обставин (травма, незатребуваність, сімейні труднощі, тощо)
  3. Підтримка гравців, які закінчили або закінчують професіональну спортивну кар’єру

Під час розгляду кожної тематичної частини конференції учасникам заходу презентувались результати різноманітних досліджень, спрямованих на вивчення проблеми відсутності якісної освіти та професійних навичок у професіональних гравців, проводились панельні дискусії за участю колишніх гравців, на яких атлети за допомогою професіонального модератору ділилися власним досвідом подолання/не подолання викликів, пов’язаних з завершенням спортивної кар’єри і переходу до життя після спорту, проводились обговорення щодо ефективних та дієвих практик, які б могли бути задіяні для допомоги професіональним спортсменам.

Основний месседж конференції полягає у тому, що  у зв’язку з відсутністю якісної освіти та професійних навичок, необхідних для працевлаштування у не спортивних секторах економіки, велика кількість гравців стикається з серйозними труднощами по завершенню професіональної кар’єри, такими як незатребуваність, безробіття, бідність, депресія.  Привернення уваги громадськості, соціальних партнерів (федерації, ліг, клубів, команд) до цієї проблеми та пропагування ефективних програм з побудови пост спортивного життя, які б передбачали багатопланову превентивну діяльність, направлену на підготовку гравців до завершення футбольної кар’єри і переходу до іншого образу життя та альтернативної професіональної діяльності, є вкрай важливим аспектом діяльності всіх асоціацій, представляючи інтереси професіональних гравців.

Партнери

fpu logo

vafp logo             ffu logo

upl logo     pfl logo