facebook

Відеоматеріали

12

                                          image 2 id22645 650x410 4 650x410

Для Уряду у 2018 році викликами стануть продовження реформи системи охорони здоров'я, освіти і митниці.

 

Уряд у 2018 році планує зосередитися на продовженні деяких реформ, які було розпочато у 2017 році.

"Для уряду у 2018 році будуть продовження запровадження реформи системи охорони здоров'я, де ми вже прийняли великий пакет нормативно-правових актів, а також реформа освіти", - сказав міністр кабінету міністрів Олександр Саєнко.

В інтерв'ю виданню РБК-Україна він зазначив, що уряд запропонував реформу професійно-технічної освіти, а також соціального забезпечення вчителів, включно з підвищенням соціальних стандартів.

За його словами, уряд продовжить реформу митниці. "Ми хочемо укомплектувати наші кордони обладнанням, яке буде аналізувати вантажі в автоматичному режимі. Це масштабна ініціатива по боротьбі з контрабандою", - підкреслив Саєнко.

Він наголосив, що однією з його задач та задач офісу реформ КМУ, який він очолює, є супровід ініціатив прем'єр-міністра в рамках ключових реформ.

Читайте також: Президент оголосив про початок другого етапу судової реформи

Як свідчать дані опитування Центру Разумкова, більшість українців виступають проти реформ. У жовтні 2017 року жодна з шести реформ, запропонованих урядом і президентом, не знаходила підтримки більш ніж 25% громадян.

Партнери

fpu logo

vafp logo             ffu logo

upl logo     pfl logo