facebook

Відеоматеріали

12

                             

З 15 по 28 січня 2019 року Всеукраїнською асоціацією футболістів-професіоналів, в рамках програми з працевлаштування футболістів, проводитиметься навчально-тренувальний збір для професіональних футболістів – членів Асоціації зі статусом «вільний агент».

Головною метою проведення збору є надання можливості гравцям під наглядом кваліфікованих тренерів підтримати спортивну форму, отримати ігрову практику, а головне – привернути до себе увагу тренерів і скаутів професіональних футбольних клубів.

Як і в минулих роках, формат навчально-тренувального збору передбачає участь непрацевлаштованих футболістів у складі Команди вільних агентів Асоціації у Меморіалі Макарова – щорічному зимовому турнірі, заснованому на честь відомого українського футболіста та тренера Олега Макарова.

Організація, забезпечення та проведення навчально-тренувального збору є одним з ключових, важливих напрямів діяльності Асоціації, спрямованої на створення можливостей та перспектив своїм членам – професіональним футболістам зі статусом «вільний агент» працевлаштуватися і продовжити кар’єру професіональних футболістів.

Участь у навчально-тренувальному зборі є безкоштовною для членів Асоціації.

Запрошуємо всіх бажаючих професіональних футболістів зі статусом «вільний агент» зв’язатися до 14 січня з головним тренером Команди вільних агентів Асоціації В’ячеславом Павловичем Богодєловим або з головним юрисконсультом Асоціації Юрієм Івановичем Юрченко для отримання більш детальної інформації щодо навчально-тренувального збору, а також процедури подання заявки на участь за наступними контактними номерами:

(050) 963 76 98 – Богодєлов В.П., (067) 972 36 42 – Юрченко Ю.І..

Партнери

fpu logo

vafp logo             ffu logo

upl logo     pfl logo