facebook

Відеоматеріали

12

23 листопада 2018 року в Брюсселі в офісі Європейської Комісії відбулось щорічне пленарне засідання Комітету з питань соціального діалогу у сфері професіонального футболу за участю уповноважених представників Європейської Комісії, Союзу європейських футбольних асоціацій (UEFA), Асоціації європейських клубів (ECA), Асоціації європейських професіональних футбольних ліг (EPFL) та Міжнародної федерації асоціацій професіональних футболістів (FIFPro).

Основними темами пленарного засідання стали питання, пов’язані зі станом реалізації Автономної угоди, дослідженням FIFPro щодо здоров’я і безпеки гравців, робочою програмою на 2019 рік у сферах дисциплінарних правил та захисту неповнолітніх.

Під час засідання представники Європейської Комісії, UEFA, ECA, EPFL та FIFPro проінформували учасників щодо досягнутого прогресу, обговорили існуючі труднощі з реалізацією Автономної угоди, а також узгодили план роботи на наступний рік.

По завершенню засідання представник Європейської Комісії проінформував учасників про інші ініціативи інституції, спрямовані на розвиток спорту.

Зі сторони FIFPro участь у засіданні приймав менеджер з міжнародної та правової роботи Всеукраїнської асоціації футболістів-професіоналів Сергій Едуардович Белебеєв.

Партнери

fpu logo

vafp logo             ffu logo

upl logo     pfl logo