facebook

Відеоматеріали

12

                 У середу, 07 листопада на нараді керівників всеукраїнських профспілок і окремих територіальних профoб’єднань було обговорено стан реагування Уряду на Вимоги учасників Всеукраїнської профспілкової акції протесту (17.10.2018) та про проведену роботу апаратом ФПУ, всеукраїнськими профспілками на виконання цих Вимог.

                За результатами обговорення запропоновано провести до 15 листопада 2018 року зустріч керівництва ФПУ і членських організацій з Прем’єр-міністром України  щодо виконання Вимог учасників акції та продовжити роботу галузевих профспілок з профільними міністерствами й відомствами.

                Особливо наголошувалося на необхідності проведення інформаційної і роз’яснювальної роботи з членами профспілок, зокрема розгляду в первинних профспілкових організаціях і трудових колективах Вимог учасників акції протесту та дій на їх виконання.

                 Окремим питанням розглянуто пропозиції щодо подальших дій ФПУ та членських організацій, де було запропоновано проведення інформаційної кампанії, призупинення роботи (на годину) аж до питання збору підписів про недовіру Уряду та проведення акцій у разі ігнорування вимог профспілок та неврахування пропозицій профспілок у Державному бюджеті на 2019 рік. З метою вироблення консолідованої позиції щодо подальших дій запропоновано провести опитування членських організацій щодо їх підтримки.

ФПУ було надіслано проект Звернення до членів профспілок з даних питань (додається). Прохання надати пропозиції.

Партнери

fpu logo

vafp logo             ffu logo

upl logo     pfl logo