facebook

Відеоматеріали

12

У фінальному турнірі за перемогу змагалися 10 команд із Херсонщини, Чернівців, Полтавщини, Волині, Запоріжжя, Вінниці, Донеччини, Луганщини, Київщини та Чернігівщини. У матчі за третє місце кияни перемогли лучан — 3:2. У вирішальному поєдинку полтавці з херсонцями зіграли внічию — 2:2, а в серії пенальті більш влучними були представники Полтавщини — 3:2.

Усі учасники турніру отримали з рук першого віце-президента ФФУ Вадима Костюченка, заступника міністра молоді та спорту України Миколи Даневича, президента федерації дворового футболу Іллі Киви дипломи, медалі, кубки та футбольні м’ячі, а головний переможець із Полтавської області — сертифікат на побудову сучасного футбольного майданчика у своєму місті.

Кращим воротарем турніру було визнано Ігоря Близнюка, кращим захисником — Артема Воловича, кращим гравцем — Дмитра Бординського. 

                              R6TXFYKXTU

Організатори впевнені, що подібні заходи сприятимуть оздоровленню дворового середовища та залучатимуть молодь до активного здорового дозвілля. Турнір було створено з метою розвитку та популяризації дитячо-юнацького футболу в Україні, оздоровчої роботи з дітьми, профілактики правопорушень серед неповнолітніх та привернення уваги суспільства до організації дозвілля й відпочинку дітей.

«Такі турніри допомагають нам ростити сильне, здорове покоління. Ми маємо забрати дітей з вулиці та дати їм можливість спрямувати свою енергію в таку чудову гру, як футбол. Із тих хлопчиків, що вийшли на футбольне поле, обов'язково виростуть справжні захисники батьківщини, сім'ї, дітей, адже спорт загартовує й дисциплінує», — зазначив на церемонії нагородження команд Вадим Костюченко.

                               SRDEYHZDTUJ

У свою чергу Микола Даневич відзначив внесок федерації футболу у можливість підлітків проявити себе у спорті:

«Напевно, у кожному дворі є команди, які майже щоденно грають біля своїх осель. Діти дуже активні, охочих грати — вдосталь, а Федерація футболу України допоможе з тим, щоб грати було де».

Партнери

fpu logo

vafp logo             ffu logo

upl logo     pfl logo