facebook

Відеоматеріали

12

                     IMG 4330            IMG 4331

 

 

У четвер, 9 листопада, відбулося засідання Президії Всеукраїнської професійної спілки "Футбол України".

Членами Президії ВПС «Футбол України» були розглянуті питання порядку денного щодо дати проведення засідання Центрального комітету Профспілки, про пропозиції стосовно змін у складі Центрального комітету та інші.

Головою ВПС «Футбол України» Ігорем Гатаулліним було повідомлено членам Президії про укладання та реєстрацію у Міністерстві соціальної політики України Галузевої угоди між Громадською спілкою «Федерація футболу України», Об’єднанням професіональних футбольних клубів України «Прем’єр-ліга», Об’єднанням футбольних клубів «Професіональна футбольна ліга України» та Всеукраїнською професійною спілкою «Футбол України», Всеукраїнською асоціацією футболістів-професіоналів у сфері професіонального футболу України на 2017-2022 роки. 

Надано також актуальну інформацію щодо реформи системи змагань у професіональному та аматорському футболі України, яка була розглянута на черговому засіданні Виконавчого комітету ФФУ,а також про укладену між FIFA та FIFPro угоду про співпрацю.

Перший заступник голови ВПС «Футбол України» Валентин Скворцов проінформував членів Президії про проведення Федерацією профспілок України опитування громадської думки щодо децентралізації влади в Україні та функціонування профспілок. 

Головний бухгалтер Олена Юртова прозвітувала про виконання бюджету організації за 2017 рік та ознайомила присутніх із проектом на наступний рік. Члени Президії одностайним рішенням ухвалили фінансовий документ.

 

Партнери

fpu logo

vafp logo             ffu logo

upl logo     pfl logo