facebook

Відеоматеріали

12

 Сьогодні, 04 жовтня, відбулася зустріч радника Голови Федерації професійних спілок України Сергія Мартинюка та Голови Всеукраїнської професійної спілки "Футбол України" Ігоря Гатаулліна.

Ми завжди раді здобуткам друзів. Нещодавно вийшла збірка "Народжені перемагати". Її автор - Сергій Мартинюк, голова благодійного медичного фонду "Лелеко", який є добрим другом Профспілки "Футбол України". А футбол - це наука перемагати. Тобто ми - однодумці, котрі працюють заради зміцнення нації - як фізично, так і духовно.

Автор - виходець з Одещини, учасник Майдану, громадський активіст, відомий публіцистичними й художніми творами, публікаціями в авторитетних друкованих ЗМІ, зокрема - в "Літературній Україні". Кредо письменника - "Дій так, щоб тобою пишалися діти". 

- Повна назва збірки "Народжені перемагати, або Краще вмерти стоячи, ніж жити на колінах". У книзі - проза, поезії, п'єси. Присвятив її пам'яті своїх батьків. У передмові написав: "Дякую Вам, Тату й Мамо, за те, що не заважали падати й допомагали вставати". До речі, спорт, і зокрема - самбо, вчать тому ж, - каже Сергій Мартинюк і обіцяє найближчим часом зробити презентацію книжки, яка вийшла у видавництві "Український пріоритет". 

                              43137585 2117288924956137 4911586915938992128 n

Партнери

fpu logo

vafp logo             ffu logo

upl logo     pfl logo