У четвер, 2 листопада 2017 року, у Федерації футболу України відбулась церемонія підписання Колективного договору Громадської спілки «Федерація футболу України» на 2017 – 2022 роки.
Свої підписи під документом поставили Генеральний секретар Юрій Запісоцький та голова Профспілкового комітету Лариса Степаненко.
«Сьогодні ми підписуємо найважливіший локальний нормативно-правовий акт, що конкретизує нормативні положення трудового законодавства, договірні гарантії Генеральної та Галузевої угод, умови праці та соціальні гарантії для працівників в ФФУ. Разом з тим це не тільки правовий акт, але й акт соціального партнерства роботодавця і профспілки, результат узгодження їх інтересів», – сказав Генеральний секретар Юрій Запісоцький під час церемонії підписання.
У церемонії підписання взяв участь голова Всеукраїнської професійної спілки «Футбол України» Ігор Гатауллін. Він зазначив, що Федерація вперше, в історії її існування, підписали цей документ и особисто подякував Президента ФФУ за його конструктивну позицію та підтримку.








